Cieszyński portal sportowy - skat

Tabele rozgrywek
Piłka nożna

Uczniowski Klub Sportowy Cieszyn - tabele
Główne zdjęcie astrony

Ostatnia aktualizacja 24.06.2024 r.

  

TRAMPKARZ

Skoczów: IV Liga Okręgowa C1 Trampkarz "WIOSNA 24" - sezon 2023/2024

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  UKS Cieszyn  14  39   13  0  1  101:19
 2.  LKS Wisła Strumień  14  33  11  0  3  54:43
 3.  LKS Orzeł Zabłocie  14  23  7  2  5  57:50
 4.  LKS Victoria Hażlach  14  21  7  0  7  33:38
 5.  Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe  14  17  5  2  7  48:43
 6.  MKS Brenna Górki  14  16  5  1  8  51:67
 7.  KKS Spójnia Zebrzydowice  14  13  4  1  9  42:49
 8.  LKS Iskra Iskrzyczyn  14  3  1  0  13  15:92

 

Skoczów: V Liga Okręgowa C1 Trampkarz - sezon 2023/2024

Tabela

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  UKS Cieszyn  14  42   14  0  0  189:9
 2.  LKS Victoria Hażlach  14  33  11  0  3  108:29
 3.  LKS Goleszów  14  22  7  1  6  60:41
 4.  GKS Morcinek Kaczyce   14  20  6  2  6  53:56
 5.  UKS RIO Pielgrzymowice  14  17  5  2  7  44:84
 6.  LKS 99 Pruchna  14  17  5  2  7  25:72
 7.  LKS Błękitni Pierściec  14  12  3  3  8  31:78
 8.  LKS Kończyce Małe  14  0  0  0  14  9:150

 

 

MŁODZICY 

Skoczów: V Liga okręgowa D1 Młodzik "WIOSNA 24" - sezon 2023/2024

Tabela 

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  LKS Kończyce Małe  14  39  13  0  1  97:18
 2.  LKS 99 Pruchna  14  33  11  0  3  88:29
 3.  KKS Spójnia Zebrzydowice  14  30  10  0  4  87:35
 4.  LKS Rudnik  14  22  7  1  6  43:58
 5.  LKS Błyskawica Drogomyśl  14  20  6  2  6  79:71
 6.  UKS Cieszyn  14  9  3  0  11  24:65
 7.  LKS Goleszów  14  7  2  1  11  29:81
 8.  LKS Zryw Bąków  14  6  2  0  12  32:122

 

Skoczów: IV Liga okręgowa D1 Młodzik - sezon 2023/2024

Tabela 

 L.P.  Drużyna  Mecze  Punkty  Z  R  P  Bilans bramek
 1.  LKS Pogórze  12  28  9  1  2  63:21
 2.  MKP Brenna-Górki  12  25  8  1  3  60:34
 3.  LKS Strażak Dębowiec  12  18  6  0  6  41:35
 4.  LKS Wisła Strumień  12  18  5  3  4  41:32
 5.  KP Beskid II Skoczów  12  15  5  0  7  45:41
 6.  UKS APN Góral II Istebna  12  14  4  2  6  57:51
 7.  UKS Cieszyn  12  4  1  1  10  8:101

 

 

 

 

 

menu